100 кращих пісень Наталії Май:

Наталія Май виступила перед військовими на Сході

07.07.2014, 20:29

Наталія Май виступ перед військовими

День Конституції запам’ятається військовослужбовцям-полтавцям, які перебувають на Сході в зоні бойових дій, певно, надовго. Окрім того, що 28 червня представники «Полтавського батальйону небайдужих» привезли їм зібрані силами полтавців необхідні речі та продукти, традиційні листи від дітвори і полтавську пресу, на бійців чекав сюрприз – концерт заслуженої артистки України Наталії Май з доньками Олесею та Станіславою.

– Я знала, що «Полтавський батальйон небайдужих» і Наталія Святцева везуть військовим продукти, одяг, листи від дітей. Подумала, що не тільки хлібом єдиним живе людина, добре буде, якщо ми приїдемо, заспіваємо пісень, підтримаємо їх морально, – говорить співачка. – Ми погодили це питання з представниками Полтавського батальйону небайдужих, узяли апаратуру і поїхали.

Без візитки артистки – пісні «А сорочка мамина біла-біла...» – звісно ж, не обійшлося, співали акапельно народні пісні, пісні про Україну, про кохання.

– Нас приймали дуже гарно. Ті люди, які перебувають там, і ті, які тут, відрізняються. У них зовсім інші очі, – говорить Наталія Май. – Це переважно молоді, гарні хлопці, гордість України, мало кому за 30-40 років. А очі глибокі, задумливі. Багато в кого проскакували сльози. Хтось згадав маму, хтось – сестру, дружину, кохану… Один чоловік років сорока сидів і в нього просто сльози котилися, поки ми співали. Хлопці нарвали нам величезні букети польових квітів. Ми раді, що потрапили туди. Якщо тепло наших душ комусь допоможе, підніме настрій, я буду дуже рада.

Наталія Май виступ на Сході

Діти з творчого центру Наталії Май написали листи захисникам, зробили малюнки, їх бійці одразу розвісили в наметах. Насамкінець артистів нагодували смачнючою польовою кашею.

– Так хочеться, щоб це якнайшвидше закінчилось, усі повернулися живими і здоровими. Хочеться підтримати – словом, піснею, шматочком сала чи банкою меду, хто чим може. Адже коли хтось у родині заслабне, вона згуртовується і допомагає, так само повинна зробити й Україна – об’єднатися і посильно допомогти. Думаю, ми їздили на Схід не востаннє, ще влаштуємо виступи. Плануємо зробити в Полтаві благодійний концерт, щоб зібрати гроші й докупити бронежилетів нашим хлопцям. Ми тут, нам легше, а вони – там…